Kontakt os


Hvordan kan vi hjælpe dig?

Vi er her for at hjælpe dig, tage imod din ordre eller hjælpe dig med mere information om vores produkter. Du er altid velkommen til at kontakte os enten ved at sende os en mail eller ringe til os. Find din kontaktperson herunder, eller ring til vores hovednummer, så finder vi gerne den rigtige medarbejder til dig.

Husk, at vi ikke har salg direkte til private, men du er altid velkommen til at kontakte vores hovedkontor, for at få oplyst nærmeste forhandler. 

Vi sidder klar til at besvare dit opkald.

Kundeservice

Tlf: +45 98 23 60 88

Fax: +45 98 23 61 44

Indtast din e-mail: info@scantool-group.dk

Åbningstider

Mon - Thurs from : 08:00 - 16:00

Fredag : 08:00 - 15:00

Scantool Group A/S

Industrivej 3-9

DK-9460 Brovst.

Denmark

Claus Nielsen

CEO & eksportchef

Direkte telefon : +45 96 44 44 07

Indtast din e-mail : cn@scantool-group.dk

Majbritt Nielsen

CFO & HR

Direkte telefon : +45 96 44 44 03

Indtast din e-mail : majbritt@scantool-group.dk

Niels-Henrik Leth

CFO & IT Ansvarlig

Direkte telefon : +45 96 44 44 04

Indtast din e-mail : nhl@scantool-group.dk

Kim Winther

Salgschef Danmark, Færøerne

Direkte telefon : +45 96 44 44 12

Indtast din e-mail : kw@scantool-group.dk

Laszlo Toth

International salgsdirektør

Direkte telefon : +49 1522 5278960

Indtast din e-mail : lt@scantool-group.dk

Anders F. Heshe

Eksport Sales Manager SE, N, FI, IS, UK, IE

Direkte telefon : +45 96 44 44 09

Indtast din e-mail : ah@scantool-group.dk

Marc Cassagnabere

Eksportmanager Fransktalende lande

Direkte telefon : +33 6 45 47 11 48

Indtast din e-mail : mc@scantool-group.dk

Rene Eickstedt

Intern Salg

Direkte telefon : +45 96 44 44 16

Indtast din e-mail : rene@scantool-group.dk

Per Lynge

Indkøbschef

Direkte telefon : +45 96 44 44 10

Indtast din e-mail : per@scantool-group.dk

Gitte Aarup Jeppesen

Forsendelse og fakturering

Direkte telefon : +45 96 44 44 06

Indtast din e-mail : gitte@scantool-group.dk

Finn Olsen

Værkfører og indkøbschef

Direkte telefon : +45 96 44 44 18

Indtast din e-mail : finn@scantool-group.dk

Uffe Jørgensen

Værkfører og servicechef

Direkte telefon : uffe@scantool-group.dk

Indtast din e-mail : +45 96 44 44 19

Ole Nielsen

Lagerchef

Direkte telefon : +45 96 44 44 15

Indtast din e-mail : ole@scantool-group.dk