Kontakt os


Hvordan kan vi hjælpe dig?

Vi er her for at hjælpe dig, tage imod din ordre eller hjælpe dig med mere information om vores produkter. Du er altid velkommen til at kontakte os enten ved at sende os en mail eller ringe til os. Find din kontaktperson herunder, eller ring til vores hovednummer, så finder vi gerne den rigtige medarbejder til dig.

Husk, at vi ikke har salg direkte til private, men du er altid velkommen til at kontakte vores hovedkontor, for at få oplyst nærmeste forhandler. 

Vi sidder klar til at besvare dit opkald.

Kundeservice

Tlf: +45 98 23 60 88

Fax: +45 98 23 61 44

E-mail: info@scantool-group.dk

Åbningstider

Man - Tors fra kl : 08:00 - 16:00

Fredag : 08:00 - 15:00

Scantool Group A/S

Industrivej 3-9

DK-9460 Brovst

Denmark

Claus Nielsen

CEO & eksportchef

Direkte telefon : +45 96 44 44 07

E-mail : cn@scantool-group.dk

Majbritt Nielsen

CFO & HR

Direkte telefon : +45 96 44 44 03

E-mail : majbritt@scantool-group.dk

Niels-Henrik Leth

CFO & IT Ansvarlig

Direkte telefon : +45 96 44 44 04

E-mail : nhl@scantool-group.dk

Kim Winther

Salgschef Danmark, Færøerne

Direkte telefon : +45 96 44 44 12

E-mail : kw@scantool-group.dk

Laszlo Toth

International salgsdirektør

Direkte telefon : +49 1522 5278960

E-mail : lt@scantool-group.dk

Anders F. Heshe

Eksport Sales Manager SE, N, FI, IS, UK, IE

Direkte telefon : +45 96 44 44 09

E-mail : ah@scantool-group.dk

Marc Cassagnabere

Eksportmanager Fransktalende lande

Direkte telefon : +33 6 45 47 11 48

E-mail : mc@scantool-group.dk

Rene Eickstedt

Intern Salg

Direkte telefon : +45 96 44 44 16

E-mail : rene@scantool-group.dk

Per Lynge

Indkøbschef

Direkte telefon : +45 96 44 44 10

E-mail : per@scantool-group.dk

Gitte Aarup Jeppesen

Forsendelse og fakturering

Direkte telefon : +45 96 44 44 06

E-mail : gitte@scantool-group.dk

Finn Olsen

Værkfører og indkøbschef

Direkte telefon : +45 96 44 44 18

E-mail : finn@scantool-group.dk

Uffe Jørgensen

Værkfører og servicechef

Direkte telefon : +45 96 44 44 19

E-mail : uffe@scantool-group.dk

Ole Nielsen

Lagerchef

Direkte telefon : +45 96 44 44 15

E-mail : ole@scantool-group.dk